Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Description
tr: Açıklama

en: page
tr: sayfa

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Parent
tr: Üst öge

en: Name
tr: İsim

en: Access
tr: Erişim

en: Path
tr: Yol

en: Menu
tr: Menü

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Add page
tr: Sayfa ekle

en: Expanded
tr: Genişletilmiş

en: Page
tr: Sayfa

en: Role
tr: Rol

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Permission
tr: İzinler

en: Menu link title
tr: Menü bağlantı başlığı

en: Menu name
tr: Menü adı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Access type
tr: Erişim şekli

en: Access options
tr: Erişim seçenekleri

en: Discard changes
tr: Değişiklikleri at

en: Parent link
tr: Üst bağlantı

en: Provide a menu link
tr: Bir menü bağlantısı sağlayın

en: Shown when hovering over the menu link.
tr: Menü bağlantısının üzerine gelindiğinde görünür.

en: Save layout
tr: Yerleşimi kaydet

en: The layout has been saved.
tr: Düzen kaydedildi.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
tr: Daha düşük ağırlıklı menü bağlantıları, daha yüksek ağırlıklı bağlantılardan önce görüntülenir.
