Simple Password Reset (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Save
de: Speichern

en: User Management
de: Benutzerverwaltung

en: Redirects
de: Weiterleitungen

en: Redirect destination
de: Ziel der Weiterleitung

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href=":logout">log out</a> and try using the link again.
de: Ein anderer Benutzer (%other_user) ist bereits auf der Website auf diesem Computer eingeloggt, doch Sie haben einen einmalig gültigen Link für den Benutzer %resetting_user zu verwenden versucht. Bitte <a href=":logout">ausloggen</a> und den Link erneut benutzen.

en: Save and log in as @username
de: Speichern und anmelden als @username
