Simple password policy (1.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Temats

en: now
lv: tagad

en: Security
lv: Drošība

en: Route
lv: Maršruts
