Simple password policy (1.0.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subject
eu: Gaia

en: Route
eu: Bidea

en: Scheduling
eu: Programatutakoa
