Simple password policy (1.0.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Route
ro: Rută

en: Expire period
ro: Perioadă expirare
