Simple password policy (1.0.5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: now
ca: avui

en: Security
ca: Seguretat

en: Minimum length
ca: Longitud mínima

en: Route
ca: Ruta

en: Scheduling
ca: Programació

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.
