Simple password policy (1.0.5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Subject
hi: विषय

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Route
hi: मार्ग
