Simple password policy (1.0.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Security
lt: Saugumas

en: Scheduling
lt: Grafikas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
