Simple password policy (1.0.5) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: now
nl: nu

en: Security
nl: Beveiliging

en: Minimum length
nl: Minimumlengte

en: Password policy
nl: Wachtwoordbeleid

en: Scheduling
nl: Planning

en: next month
nl: volgende maand

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: next week
nl: volgende week

en: yesterday
nl: gisteren

en: tomorrow
nl: morgen

en: Administer password policy
nl: Wachtwoordbeleid beheren

en: just now
nl: zojuist

en: Special characters
nl: Speciale tekens
