Simple password policy (1.0.5) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Tytuł

en: now
pl: teraz

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Minimum length
pl: Minimalna długość

en: Password policy
pl: Polityka haseł

en: Route
pl: Trasa

en: Scheduling
pl: Harmonogram

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.
