Simple password policy (1.0.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Route
ar: الطريق
