Simple password policy (1.0.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Route
az: Marşrut
