Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Value
de: Wert

en: Label
de: Beschriftung

en: Vertical
de: Vertikal

en: Client ID
de: Client-ID

en: Mode
de: Modus

en: Amount
de: Betrag

en: Color
de: Farbe

en: Checkout
de: Zur Kasse

en: Paid
de: Bezahlt

en: Pay
de: Bezahlen

en: White
de: Weiß

en: Silver
de: Silber

en: Paypal
de: PayPal

en: Black
de: Schwarz

en: Setting
de: Einstellung

en: Module Settings
de: Modul-Einstellungen

en: Not Set
de: Nicht festgelegt

en: Shape
de: Form

en: Field Types
de: Feldtypen

en: Button Settings
de: Schaltflächeneinstellungen

en: Edit settings
de: Einstellungen bearbeiten

en: Boolean value
de: Boolescher Wert

en: Gold (Recommended)
de: Gold (Empfohlen)

en: Pill
de: Pillenform
