Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Label
hu: Címke

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Mode
hu: Mód

en: Amount
hu: Összeg

en: Color
hu: Szín

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Paid
hu: Fizetve

en: Pay
hu: Fizet

en: White
hu: Fehér

en: Live
hu: Élő

en: Silver
hu: Ezüst

en: Black
hu: Fekete

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Setting
hu: Beállítások

en: Shape
hu: Forma

en: Button Settings
hu: Gombbeállítások

en: Boolean value
hu: Logikai érték
