Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Silver
kn: ಬೆಳ್ಳಿ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Setting
kn: ಸಂಯೋಜನೆ

en: Shape
kn: ಆಕಾರ
