Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: On
ka: ჩართვა

en: Label
ka: სათაური

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Off
ka: გამორთვა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Color
ka: ფერი
