Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Value
pl: Wartość

en: Enable
pl: Włącz

en: On
pl: Włączony

en: Label
pl: Etykieta

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Off
pl: Wyłączony

en: Mode
pl: Tryb

en: Amount
pl: Ilość

en: Color
pl: Kolor

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Pay
pl: Zapłać

en: White
pl: Biały

en: Black
pl: Czarny

en: Setting
pl: Ustawienia

en: Shape
pl: Kształt

en: Example modules
pl: Przykładowe moduły

en: Boolean value
pl: Wartość logiczna
