Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Body
af: Teks

en: Value
af: Waarde

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Color
af: Kleur

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Black
af: Swart
