Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Value
az: Qiymət

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Off
az: Söndürülüb

en: Mode
az: Rejim

en: Color
az: Rəng

en: White
az: Ağ

en: Live
az: Canlı

en: Setting
az: Parametr
