Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Value
bs: Vrijednost

en: Enable
bs: Omogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: Color
bs: Boja
