Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Value
cy: Gwerth

en: Enable
cy: Galluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Mode
cy: Modd

en: Color
cy: Lliw

en: Checkout
cy: Ymlaen i dalu

en: Black
cy: Du
