Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
