Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Value
it: Valore

en: Enable
it: Abilita

en: Enabled
it: Attivato

en: On
it: Acceso

en: Label
it: Etichetta

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Off
it: Spento

en: Mode
it: Modalità

en: Amount
it: Importo

en: Color
it: Colore

en: Checkout
it: Vai alla cassa

en: White
it: Bianco

en: Black
it: Nero

en: Setting
it: Configura

en: Boolean value
it: Valore boleano
