Simple PayPal Field (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Value
vi: Giá trị

en: Enable
vi: Bật

en: Enabled
vi: Bật

en: On
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Off
vi: Tắt

en: Mode
vi: Chế độ

en: Amount
vi: Số lượng

en: Color
vi: Màu sắc

en: Checkout
vi: Thanh toán

en: Black
vi: Đen
