Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Value
ar: القيمة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: On
ar: في

en: Label
ar: التسمية

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Off
ar: إيقاف

en: Mode
ar: النمط

en: Amount
ar: المبلغ

en: Color
ar: اللون

en: Checkout
ar: الأداء

en: White
ar: أبيض

en: Live
ar: مباشر

en: Black
ar: أسود

en: Setting
ar: إعداد
