Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Label
bg: Заглавие

en: Added
bg: Добавено

en: Off
bg: Изключи

en: Mode
bg: Режим

en: Color
bg: Цвят

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Live
bg: Живот

en: Black
bg: Черен
