Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Label
he: תווית

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Added
he: התווסף

en: Off
he: כבוי

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Amount
he: כמות

en: Payment
he: תשלום

en: Color
he: צבע

en: Checkout
he: לרכישה

en: White
he: לבן

en: Live
he: חי

en: Black
he: שחור

en: Setting
he: הגדרות

en: Boolean value
he: ערך בוליאני
