Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Mode
ku: جۆر

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Black
ku: ڕەش
