Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Off
nl: Uit

en: Mode
nl: Modus

en: Amount
nl: Bedrag

en: Payment
nl: Betaling

en: Payments
nl: Betalingen

en: Color
nl: Kleur

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Pay
nl: Betaal

en: White
nl: Wit

en: Black
nl: Zwart

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Setting
nl: Instelling

en: Shape
nl: Vorm

en: Example modules
nl: Voorbeeldmodules

en: Button Settings
nl: Knopinstellingen

en: Edit settings
nl: Instellingen wijzigen

en: Boolean value
nl: Binaire waarde
