Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Value
fa: مقدار

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: On
fa: روشن

en: Label
fa: برچسب

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Off
fa: خاموش

en: Mode
fa: سبک

en: Color
fa: رنگ

en: White
fa: سفید

en: Setting
fa: تنظیمات
