Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Value
sv: Värde

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: On
sv: På

en: Label
sv: Etikett

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Added
sv: Tillagd

en: Off
sv: Av

en: Mode
sv: Läge

en: Amount
sv: Belopp

en: Payment
sv: Betalning

en: Payments
sv: Betalningar

en: Color
sv: Färg

en: Checkout
sv: Kassan

en: White
sv: Vit

en: Black
sv: Svart

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Setting
sv: Inställning

en: Shape
sv: Form

en: Boolean value
sv: Booleskt värde
