Simple PayPal Field (8.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Mode
ug: مودېل

en: Color
ug: رەڭ

en: White
ug: ئاق

en: Silver
ug: كۈمۈشرەڭ

en: Black
ug: قارا
