Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Value
be: Значэнне

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Label
be: Подпіс

en: Added
be: Дадана

en: Mode
be: Лад

en: Color
be: Колер

en: Setting
be: Налада
