Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Label
et: Nimetus

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Off
et: Väljas

en: Mode
et: Viis

en: Amount
et: Kogus

en: Payment
et: Maksmine

en: Payments
et: Maksed

en: Color
et: Värv

en: Checkout
et: Kassa

en: White
et: Valge

en: Black
et: Must

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Setting
et: Seade

en: Not Set
et: Seadistamata

en: Boolean value
et: Kahendmuutuja väärtus
