Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Color
ml: നിറം
