Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Value
mr: किंमत

en: Enable
mr: समर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Off
mr: बंद

en: Color
mr: रंग

en: Setting
mr: सेटिंग्ज
