Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: On
ta: சரி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Off
ta: இல்லை

en: Mode
ta: முறை

en: Color
ta: நிறம்

en: Black
ta: கருப்பு

en: Setting
ta: அமைப்பு
