Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Off
th: ปิด

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Payments
th: การชำระเงิน

en: Color
th: สี

en: Black
th: สีดำ

en: Boolean value
th: ค่าของBoolean
