Simple PayPal Field (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Enable
ru: Включить

en: Enabled
ru: Включено

en: On
ru: Вкл

en: Label
ru: Метка

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Added
ru: Добавлено

en: Off
ru: Выкл

en: Mode
ru: Режим

en: Amount
ru: Сумма

en: Payment
ru: Оплата

en: Payments
ru: Платежи

en: Color
ru: Цвет

en: Checkout
ru: Оформление заказа

en: White
ru: Белый

en: Live
ru: Действующий

en: Silver
ru: Серебристый

en: Black
ru: Чёрный

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Setting
ru: Настройка

en: Shape
ru: Фигура

en: Field Types
ru: Типы поля

en: Example modules
ru: Пример модулей

en: Edit settings
ru: Редактировать настройни

en: Boolean value
ru: Логическое значение
