Simple PayPal Field (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Value
is: Gildi

en: Enable
is: Virkja

en: Enabled
is: Virkt

en: On
is: Virkjað

en: Label
is: Merking

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Off
is: Af

en: Mode
is: Hamur

en: Amount
is: Upphæð

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Payments
is: Greiðslur

en: Color
is: Litur

en: Checkout
is: Ganga frá pöntun

en: Black
is: Svartur
