Simple PayPal Field (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Value
kk: Мән

en: Enable
kk: Қосылған

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Mode
kk: күй

en: Color
kk: Түс

en: Black
kk: Қара

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш
