Simple PayPal Field (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Value
mn: Утга

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Mode
mn: Горим

en: Color
mn: Өнгө
