Simple PayPal Field (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Label
my: အညွန်း

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Color
my: အရောင်

en: Setting
my: အစီအမံ
