Simple PayPal Field (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Value
sl: Vrednost

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Mode
sl: Način

en: Color
sl: Barva

en: White
sl: Bela
