Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Add argument
bo: འཇུག་གྲངས་ཁ་སྣོན

en: Every page except the listed pages
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་མ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་ཡོད་ཚད་ནས་མངོན་པ།

en: The listed pages only
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན་ལས་མངོན་པ།
