Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Value
ca: Valor

en: Name
ca: Nom

en: Every page except the listed pages
ca: A cada pàgina excepte les pàgines llistades

en: The listed pages only
ca: Només les pàgines llistades
