Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Value
da: Værdi

en: Name
da: Navn

en: Add argument
da: Tilføj argument

en: Every page except the listed pages
da: Alle sider undtagen de valgte sider

en: The listed pages only
da: Kun de viste sider
