Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Value
de: Wert

en: Add argument
de: Argument hinzufügen

en: Every page except the listed pages
de: Jede Seite außer den aufgelisteten Seiten

en: The listed pages only
de: Nur die aufgelisteten Seiten
