Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: Name
el: Όνομα

en: Slot
el: Σχισμή

en: Every page except the listed pages
el: Κάθε σελίδα εκτός των παρακάτω

en: The listed pages only
el: Οι παρακάτω σελίδες μόνο
