Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Value
es: Valor

en: Name
es: Nombre

en: Add argument
es: Añadir argumento

en: Slot
es: Ranura

en: Every page except the listed pages
es: Cualquier página salvo las de la lista

en: The listed pages only
es: Sólo las páginas señaladas
